Pozostałe urządzenia w naszej ofercie
Nasza firma prowadzi sprzedaż wielu innych urządzeń wspierających sprzedaż. Ze względów na szybką rotacje ich cen, każdy z produktów wybierany jest indywidualnie dla każdego z Państwa. Za każdym razem wybieramy dla państwa najlepsze towary po najniższej cenie. Zapraszamy do zapoznania sie z asortymentem jaki posiadamy. Szczególnie zachęcamy do odwiedzenia naszego sklepu mieszczącego sie w siedzibie firmy.
Komputery stacjonarne
zdjęcie komputera Komputer stacjonarne klasy PC (ang. Personal Computer) jak sama nazwa wskazuje przeznaczony jest do użytku osobistego. Wykorzystywany bardzo często zarówno w domach jak i w biurach. Wykorzystywane są w szczególności do pracy i rozrywki. Komputery zapewniają możliwość oglądania filmów, słuchania muzyki, grani w gry, korzystania z zasobów Internetu oraz uruchamiania różnego typu programów. Najbardziej popularnymi systemami operacyjnymi są systemy z rodziny Windows. Jednakże podczas zakupu komputera warto pamiętać o innych systemach operacyjnych.
Notebook i Netbook
zdjęcie notebooka Tej klasy urządzenia różnią sie od zwykłych komputerów dwoma ważnymi cechami. Miniaturyzacja podzespołów oraz mobilnością. Notebooki i Netbooki są to lekkie komputery przenośne. Aktualnie rozmiary matrycy mieszczą sie w przedziale od 8 do nawet 21 cali. Ich waga to od 1 kg do 5 kg. Przyjmuje sie że netbooki są mniejsze i słabsze wydajnościowo. Najpopularniejsza platforma operacyjną są produkty z lini Windows. Zainteresowanie tego typu urządzeniami cieszy sie coraz wieksżą popularnością. Od roku 2004 w USA sprzedaż laptopów przewyższyła sprzedaż komputerów klasy stacjonarnych. Trend ten utrzymuje się, a sprzedaż notebookow i netbooków rosnie z roku na rok.
Terminal POS
zdjęcie terminala POS Terminal POS zwany także potocznie POS jest to przeważnie specjalizowana odmiana komputera typu PC. Daje on użytkownikowi szerokie możliwości w zakresie rozbudowy stanowiska sprzedaży o dodatkowe elementy wyposażenia a w szczególności: czytnik kart magnetycznych, dodatkowy wyświetlacz lub monitor dla klienta, flash dysk, bezprzewodową kartę sieciową WiFi. Oferowany model może pracować w oparciu o panel dotykowy lub zewnętrzną klawiaturę. POS został zaprojektowany tak, by zapewnić ergonomię obsługi zarówno w pozycji siedzącej jak i stojącej. Przy projektowaniu zwrócono szczególną uwagę na wygląd od strony klienta. Przestrzeń tylnej ściany może być dodatkowo wykorzystana do umieszczenia stałych reklam lub informacji dla klienta.
Ekrany dotykowe
zdjęcie ekranu dotykowego Monitor dotykowe z kolorowym ekranem LCD są uzupełnieniem ergonomicznego stanowiska sprzedaży. Najczęściej rozdzielczość monitora wynosi 800x600 pikseli. Wytrzymała obudowa wykonana jest z metalu. Niewielki rozmiar umożliwia wygodne zaprojektowanie przestrzeni sprzedaży. Odpowiedni do zastosowania w punktach sprzedaży, gdzie ilość miejsca jest ograniczona. Monitory dostępne sa w kolorach: szarym komputerowym lub grafitowym. Najbardziej populrną marką ekranów tego typu są produkty ELO. Ekrany ELO zajmują mało cennej przestrzeni w miejscu instalacji i oferują wybór różnych technologii dotykowych.
Szuflady kasowe
zdjęcie szuflady kasowej W swojej ofercie posiadamy wszystkie rodzaje standardowych szuflad wszystkich producentow kas i drukarek fiskalnych Szuflady wykonane są przez polskich producentów z bardzo trwałych materiałów.

Dostepne sa także szufldy modularne. Są otwierane do góry, instalowane na krawędzi blatu. Posiadają wymienny wkład (kasetkę) na pieniądze oraz dodatkową pokrywę z zamkiem. Dzięki temu kasetkę można przenosić, a każdy z kasjerów może posiadać osobną kasetkę do przechowywania pieniędzy.


ELZAB Gastrofis
zdjęcie oprogramowania w pudełku ELZAB Gastrofis jest zintegrowaną aplikacją, która służy do obsługi sprzedaży i prowadzenia gospodarki magazynowej w gastronomii. Moduł magazynowy jest integralną częścią oprogramowania ELZAB Gastrofis. Aplikacja została zaprojektowana do pracy zarówno jedno- jak i wielostanowiskowej. Program dedykowany jest do pracy w środowisku Windows. Pracuje z klawiaturą ekranową, w rozdzielczości 1024 x 768, co zapewnia wygodną obsługę za pośrednictwem ekranów dotykowych.
PC-Market 7
zdjęcie oprogramowania w pudełku PC-Market 7 - to program dla sklepu i supermarketu. Jest przejrzysty i prosty w obsłudze Dzięki konsoli kupca można kompleksowo zarządzać siecią sklepów.
Dzięki programowi PC-Market 7:
- szybko znajdziesz najlepiej i najgorzej sprzedające się towary
- prześledzisz dokładną historię towaru – od wprowadzenia na magazyn do sprzedania ostatniej sztuki
- sprawdzisz stan rozliczeń z kontrahentami – ile masz niezapłaconych faktur, ile nieodebranych pieniędzy
- podglądniesz ile sklep „zarobił” – program poda, jaką kwotę marży zrealizował sklep na sprzedanych towarach
- sprawdzisz bieżący stan kasy – w każdej chwili dowiesz się ile pieniędzy powinno się znajdować w kasetce kasjera
- sporządzisz zamówienie bez chodzenia między półkami
Subiekt GT
zdjęcie oprogramowania w pudełku Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp.
Subiekt GT jest kolejną wersją znanych w Polsce systemów firmy InsERT: Subiekta 4, Subiekta 5 i Subiekta dla Windows. Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, intuicyjnej obsłudze, program sprawdza się w każdej sytuacji. Zastosowane technologie i rozwiązania biznesowe sprawiają, że Subiekt to najczęściej w Polsce wybierany program do wspomagania sprzedaży.
Subiekt GT jest sprawnym i szybkim systemem wyposażonym w najnowsze rozwiązania interfejsowe czyniące go programem bardzo ergonomicznym i przyjaznym dla użytkownika. Jednocześnie jego wszechstronność i możliwości konfiguracji czynią go produktem niemal dla każdego.
Copyright © 2008 by Pio-Kom